CROSS COUNTRY
A  BAJA 2020

Závodní příprava na Rally Dakar 2021 nebyla vůbec jednoduchá, naplánované závody se postupně rušily a proto se tým připravoval převážně na českých tratích.

David Pabiška se účastnil zejména závodů Cross-Country, které svým charakterem a délkou (2-3 hodiny) byly ideální pro zlepšení jak techniky, tak především vytrvalosti.

Závody Offroad maratonů absolvoval i Rudolf Lhotský. Ten si navíc přidal i dva závody v Polsku - Baja Szczecinek a Baja Poland.

Závody BAJA

První přípravnou Baju absolvoval v červenci Rudolf Lhotský na Baja Szczecinek v Polsku. Dvoudenní rally se 4 rychlostními testy ve vojenském prostoru v okolí Szczecinku byla dobrým začátkem přípravy. Rudolf Lhotský startoval na dakarové KTM 450 Rally Replica a obsadil v celkovém hodnocení 9. místo. 6. místo mu patřilo v Polském mistrovství a zároveň zvítěžil v European Baja Cupu.

V září Rudolf pokračoval závodem Baja Poland. Ten byl ovlivněn nepřízní počasí. Silné deště, a tím pádem velice bahnité tratě, znemožnili kvalitní přípravu.